Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 2 kwietnia 2013

Nowe w katalogu #4

Kanako // Opowiadania/Fan Fiction/ Anime i Manga (One Piece)
Podczas gdy Światowy Rząd coraz mocniej zaczyna ingerować w sprawy Shin Sekai, pojawia się w obiegu karta "AS", kierująca wybrane statki pirackie w stronę nowego przylądka, zwanego przez korsarzy Lacroix.
Jako, że po Słomianym Kapeluszu słuch zaginął od sprawy bitwy w Marineford, wiceadmirał marynarki wojennej, Smoker,obiera sobie nowy cel - pragnie zidentyfikować osobę, która ukrywa się pod nazwą AS, dlatego wraz ze swoją prawą ręką Tashigi oraz G-5 wyrusza za wskazówkami karty do gry.


Victoria Hope // Opowiadania//Obyczajowe
Kim&Jack Love Story to moja wersja historii bohaterów serialu "Z kopyta". Kim i Jack'a, głównych bohaterów, łączy miłość, która nie powinna mieć miejsca. Ona jest wierna chłopakowi, który wyjechał za granice kilka miesięcy temu, a on jest typowym babiarzem. Jednak zakochują się w sobie, a ich miłość przysparza im wielu przygód, o których możecie przeczytać w moim opowiadaniu.


Victoria Hope // Opowiadania/Fantasy/Love Fantasy
 "Przeklęta" to opowiadanie o sile miłości, odwadze i poświęceniu, w miejscu, gdzie nie ma dobra i zła. Jest tylko moc i potęga. 
Chanel Therson przyjeżdża do dziadków na wakacje. Sądzi, że spędzi w ich domku spokojne dwa miesiące. Jednak, gdy odkrywa rodzinny sekret, jej życie zmienia się na zawsze. Dostaje się do równoległego świata, gdzie spotyka miłość, jak także śmiertelne niebezpieczeństwa, które będzie musiała pokonać, by uwolnić się od klątwy.


Luaviah // Opowiadania/Fan Fiction/ Potterowskie/Czasy Harry'ego
Wszyscy byliśmy młodzi, kiedy wojna nadeszła. Czarny Pan rósł w siłę, a świat topił się w panice. Mamy jedyne szesnaście lat, kiedy musimy chwycić za różdżkę i uczyć się walczyć. Bo musimy wygrać, inaczej stracimy wszystko. Ale pozostaje jeden taki mały mankament... wszyscy się boimy.

1 komentarz:

>