Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 30 marca 2013

Nowe w katalogu #3

Victoria Hope // Opowiadania/Fan Fiction/Igrzyska Śmierci
 Minął rok, odkąd w Panem został ugaszony bunt. Zaczynają się pierwsze Głodowe Igrzyska. Podczas dożynek wylosowanych zostaje 24 trybutòw i 12 mentorów. Wśród nich są Caron i Rose- dwójka buntowniczych nastolatków o odmiennych charakterach. Jak potoczą się ich losy na arenie? Czy nienawiść do Kapitolu jest jedyna łączącą ich rzeczą?


Nersi // Opowiadania/Fantasy/Science Fiction
Rok 2015.
Tajemniczy wstrząs elektromagnetyczny został wyłapany przez dwa wydziały ISAYSS. Zarówno kanadyjski, jak i portugalski, twierdzą, że źródło znajduje się na terenie Polski. Agencja nie jest jednak w stanie odkryć prawdy o tajemniczym sygnale. Przewodnicząca sektora Szóstego wplątuje się w niebezpieczną intrygę uknutą przez samego Diabła, a kartami przetargowymi okazuje się czwórka zdrajców Lucyfera przyjęta do ISAYSS. 
Dlaczego znaleźli się w agencji?
Dlaczego Diabeł stworzył tak zawiłą zagadkę, której odkrycie ma rozpocząć Trzecią Wojnę Światową?
Dlaczego rządzący światem Zarząd nie chce wtrącać się w działania swojego odwiecznego wroga?
Nikt nie wie, jak długo te pytania pozostaną bez odpowiedzi.
Może ty dowiesz się tego pierwszy?Niah // Opowiadania/Fan Fiction/Potterowskie/Huncwoci
Wiele jest historii o wspaniałej przyjaźni dwójki Gryfonów, Syriusza Blacka i Jamesa Pottera, dowcipach Huncwotów czy niechęci pomiędzy Slytherinem a Griffindorem.
Nikt z Was się nigdy nie zastanawiał, co by było, gdyby rozdzielić czwórkę Gryfonów? 
Czy nadal byliby tak wspaniali? Nadal byliby Huncwotami i robili kawały? A może w ogóle by się nie lubili i cała historia potoczyłaby się całkiem inaczej?
Mnie zawsze zastanawiało dlaczego Remus, Syriusz, James i Peter są w jednym domu skoro każdy z nich powinien mieć swój własny. Każdy powinien być gwiazdą, chociaż w jednym wypadku dopuściłabym do głosu aż dwie.
Ale pomimo tych wszystkich domysłów i teorii spiskowych najbardziej zastanawia mnie jedno:
Huncwoci zdaliby do kolejnych klas bez Remusa?


Julites Crebes // Opowiadania/Fan Fiction/Igrzyska Śmierci
Julites mieszkanka czwartego dystryktu jest na pozór normalną nastolatką. Lecz pewnego razu jej życie zmienia się diametralnie tak jak ona sama. Na pewno nie zasługuję na to co ją czeka...Freya // Opowiadania/Przygodowe
Wiek XVII. Statek herszta piratów – Williama Kida – zostaje zaatakowany i zatopiony. Jedyną osobą, która przeżyła atak jest młody Vinny Buttscar – syn kapitana. Za swą przynależność do załogi zostaje zesłany na niewolniczą pracę, czym ma odkupić swoje grzechy. Chłopak jednak nie zamierza pogodzić się z losem. Będzie walczył o swą godność i honor, aż do utraty sił.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

>