Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zgłoszenia

Po wcześniejszym przeczytaniu regulaminu, wypełniony formularz zgłoszeniowy opublikuj tutaj.

43 komentarze:

 1. zgłoszenie nowego postu
  autor: Mary
  adres:http://where--is--my--mind--baby.blogspot.com/
  tytuł bloga: Witness, tell me.
  kategoria: opowiadania > fanfiction > inne
  tytuł postu: 43. I need some help

  - Coś potrzebujecie, Jared? – Mama zwraca się do mnie, obdarzając pół sekundowym spojrzeniem. – To jest już gotowe, można zabrać na stół.
  - To ja mogę to zanieść – odzywa się Emma, a Constance podaje jej podłużny talerz.
  - Przyszedłem ci pomóc – odpowiadam na pytanie rodzicielki.
  - O, to zastąpisz mnie, a ja poszukam Shannona – odzywa się nagle Veronica, podnosząc z krzesła. – Tylko bądź godnym następcą i nie nawal, proszę cię - dodaje, klepiąc mnie w ramię i wychodzi.
  Podchodzę bliżej mamy i dostrzegam, że uśmiecha się.
  - Zaczynam ją lubić coraz bardziej.
  - Możesz powtórzyć? Chyba się przesłyszałem – żartuję sobie, odbierając od niej ścierkę. Kąciki jej ust unoszą się do góry i podaje mi mokre sztućce do wytarcia:
  - Tylko żeby nie było plam, bo będziesz poprawiał – instruuje mnie. Mam ochotę westchnąć, ale nie mam piętnastu lat, a czterdzieści, więc zachowuje to dla siebie. - Każdy może zmienić zdanie. Poza tym, nie mówiłam, że jest zła, tylko, że nie wydaje mi się by pasowała do ciebie.
  - A to spora różnica? – Droczę się z nią.
  - Oj, synu. Wiesz, o co mi chodzi.
  - Czekaj, ustalmy pewne fakty. Czyli teraz już ją akceptujesz? – Zwracam się do Constance, przyglądając się jej i na chwilę odrywając od polerowania.
  Odwraca się w moją stronę.
  - Tak.
  Przez następną chwilę przetwarzam sobie w głowie słowa mamy, która jeszcze do niedawna szła w zaparte w kwestii mojego szczęścia, co było wręcz komiczne.
  - Ale nie próbuj mi wmawiać, że to dla ciebie wielka różnica. Moje zdanie i tak się nie liczyło, postawiłeś mnie przed faktem dokonanym.
  - Masz mi to za złe? Przepraszam, ale to moje życie – dodaję z oczywistością, w odpowiedzi na jej słowa.
  - W żadnym razie. W pełni to rozumiem – zwraca się do mnie, kładąc dłoń na ramieniu.
  - Zastanawia mnie, co wpłynęło na tę zmianę?
  W tym samym momencie do kuchni wpada Martin...

  OdpowiedzUsuń
 2. zgłoszenie nowego posta
  nazwa bloga: RUCH
  adres: http://ruch24na7.blogspot.com/
  kategoria: recenzje > inne
  autor posta: Estera Neko
  tytuł posta: Daleko-wschodnio...

  Nigdy nie byłam fanką boysbandów, chociaż wszelkimi stronami dobijały się z rynku muzycznego, najczęściej anglojęzycznego. Kiedyś byli to Backstreet Boys, N-Sync (którego efektem jest mój przyszły kochanek Justin Timberlake) czy Westlife. Później moda na ten typ grup muzycznych powrócił i pojawili się Jonas Brothers i One Direction. Ale to nie to, bo Ameryka nie może robić tego samego 2 razy w ten sam sposób. Najlepszy moim zdaniem, albo raczej najciekawszy, rynek boysbandowy jest obecnie w Japonii i Korei. Ci ostatni są mistrzami w przyglądaniu się amerykańskiemu i tworzeniu własnego towaru.
  Prosty przykład: włączam pierwszą lepszą playlistę, na którą trafiłam znając jeden zespół - Block B. Okazuje się, że są tam nie tylko aż 2 utwory mojego zespołu, ale w zamian dostaję 50 innych (i nie ma Gangnam Style). W każdym z nich dostaję to, czym powinien charakteryzować się idealny zespól: świetną choreografię i przystojnych chłopaków (mrrr), od których trudno mi oderwać oczy. Nie, nie dlatego, że paradują z obnażonymi torsami i głaszczą półnagie, powyginane kobiety w erotycznych pozach....

  OdpowiedzUsuń
 3. [zgłoszenie nowego postu]
  nazwa bloga: Melodie serc
  Adres:http://melodie-serc.blogspot.com/
  Kategoria:romans
  Nazwa: Uwierz w miłość rozdział trzeci
  Autor:Amy
  Fragment:Wyjeżdżały, gdy zadzwonił do niej telefon.
  - Pani Montrose?
  - Tak, to ja. O co chodzi?
  - Dzwonię, aby powiadomić panią, że dwie kobiety zostały poważnie ranne w wypadku samochodowym. Pani numer telefonu wzięłam z komórki jednej z nich. Przebywają w szpitalu Świętego Tomasza.

  OdpowiedzUsuń
 4. [Zgłoszenie nowego postu]

  The Secret Agency of White Magicians
  http://agency-of-white-magicians.blogspot.com
  Fantasy->Modern Fantasy
  Agata Klimczak
  Rozdział 12

  "– Sensowne? – powtórzył cicho Seth. – Sensowne?! – wykrzyknął. – Co tu ma być lub nie być sensowne?! Tu chodzi o życie!
  – Doskonale rozumiem o co tu chodzi. – Sposób, w jaki mówił, był strasznie rzeczowy. – Stwierdzam tylko fakt. Życie – zawiesił na chwilę głos i spojrzał po kolei na wszystkich znajdujących się w gabinecie – jest, w tym wypadku, zwykłą zmienną. Nie istotne jest, kto żyje lub nie. Chodzi tylko o równowagę, a ona musi być zachowana. Wszechświat jest jak równanie, którego wynik zawsze jest równy zero. "

  OdpowiedzUsuń
 5. [Zgłoszenie nowego postu]

  Słowa sercem pisane
  slowa-sercem-pisane.blogspot.com

  # 12 Child of love
  Nawet się nie domyślacie, że Marysia miała kiedyś siostrę starszą o dekadę. Nie poznały się nigdy, bo między śmiercią Hani a narodzinami Marysi szerzyła się przepaść dwóch lat. Nie wiemy, jak układałyby się ich relacje. Możemy jednak się domyślać, że gdyby Hania nie umarła, Marysia nie byłaby wytykana palcami na korytarzu. Gdyby Hania nie umarła, Marysia w ogóle nie istniałaby. Gdyby Hania nie umarła, Marysia nie byłaby jej genetyczną kopią.

  Illuminata
  psychologiczne

  OdpowiedzUsuń
 6. [Zgłoszenie nowego postu]
  Skraj Wymiaru
  Kohaku
  Rozdział III
  http://skraj-wymiaru.blogspot.com
  Modern/Adventure Fantasy
  Brak obrazka

  Hanael naprawdę bardzo rzadko się denerwował. Zwykle był spokojny, wiecznie przestraszony, małe zwierzątko uciekające przed psami myśliwskimi. Ale czytając tę książkę i czując, jak promieniowanie z ekranu wypala mu gałki oczne, naprawdę pragnął dowiedzieć się, kim jest autor i co siedzi mu w głowie.
  Po pięciu rozdziałach nie umiał zrozumieć, dlaczego czyta dalej, ale czytał. Przeczytał tę szmirę do samego końca, a potem wyciągnął cienką jak płatek płytkę z tabletu i miał ochotę przełamać ją na pół. Zamiast tego jednak przyglądał się jej i wypisanemu wzdłuż dolnej krawędzi tytułowi: „Ostatni słowotwórca”.
  Jakby się nad tym zastanowić, już sam tytuł był irytujący, ale zawierał słowo Hanaelowi najbliższe na świecie i wzbudzające jakąś naiwną wiarę, że może naprawdę pomoże. Coś podpowie, rzuci jakiekolwiek światło na przyszłość.
  Hanael pomylił się grubo.

  OdpowiedzUsuń
 7. [Zgłoszenie nowego postu]

  Krzywe odbicie

  CriminalEye

  Rozdział trzynasty

  http://krzywe-odbicie.blogspot.com/

  Opowiadania -> fantasy -> high fantasy

  z obrazka tym razem rezygnuję

  – Chciałam spróbować – szepnęła. – Mam już dość tych oczu.
  Westchnął i ukucnął obok niej.
  – Nie rozumiem, dlaczego są dla ciebie przekleństwem. Dzięki Lustru możesz widzieć.
  – Dzięki Lustru – powtórzyła. – A tak naprawdę jestem ślepa.
  – Jesteś niezwykła. – Te słowa zabrzmiały dla niej tak bajecznie, że miała ochotę pisnąć z radości. – Prawdopodobnie nikt nie potrafił na tyle zjednoczyć się ze swoim Sercem, aby zagnieździło się ono nie w Lustrze, ale w tej osobie. I to jeszcze w wieku niemowlęcym.
  I właśnie przez to czuję się jak odludek, westchnęła w myślach, Yun, jeżeli byłabym normalna, może nie postrzegałbyś mnie jako kalekę, którą trzeba się opiekować, ale jako...
  – I przez ten głupi wypad straciłaś coś cennego, Nea – powiedział cicho chłopak.
  Coś cennego?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesienny
  romansidlo-jesienia-pisane.blogspot.com
  Tatis
  Rozdział 1 (19)

  Na moje słowa Ariane wydała z siebie odgłos, który na upartego można by nazwać śmiechem.

  - Pani, twoja wizja nie ma nic wsssspólnego z prawdziwym piekłem… Gotowanie grzeszników w kotłach pełnych ssssmoły byłoby zbyt… prymitywne.

  - Więc jak to wygląda tak naprawdę? Chyba nie macie trwającej wiecznie imprezy?

  - Niektórzy mają, ale nie śśśśmiertelnicy, którzy trafili tu po śśśmierci. Oni mają… gorzej…

  - To znaczy?

  - Niedługo ssssama ssssię przekonassssz, Pani…

  Nic więcej nie mówiłam, choć ciekawiła mnie piekielna rzeczywistość. Z drugiej strony wiedziałam, że będę miała dużo czasu by zapoznać się z panującymi tu zwyczajami. Ariane prowadziła mnie jeszcze jakiś czas, to zakręcając w lewo to w prawo, aż w końcu dotarłyśmy do drzwi. Drzwi były drewniane, ozdobione rzeźbami dłoni i tak ogromne, że automatycznie zaczęłam się zastanawiam dla jak wielkich stworzeń zostały stworzone.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesienny
  romansidlo-jesienia-pisane.blogspot.com
  Tatis
  Rozdział 3 (21)
  - Mamo… co robisz? – Zapytałam lekko przerażona, gdyż z kotła dobiegał mnie niezbyt przyjemny zapach smoły.
  Podniosła głowę i przywołała na twarz najserdeczniejszy z uśmiechów.
  - Och, Emilka. Nareszcie jesteś. Tak długo z tatą czekaliśmy na ciebie… a kim jest ten przystojny kawaler?
  Dobra. To było dziwne. Wiedziałam, że to sen, ale nawet we śnie mama nie użyłaby staroświeckiego określenia „kawaler”. Poza tym z ojcem nie byli razem już od wielu lat więc niby czemu mieli na mnie razem czekać? I po cholerę jej ten kocioł?!
  - To… akwizytor – palnęłam niewiele myśląc i cofając się o krok. Coś tu było bardzo nie tak i niezbyt miałam ochotę się przekonywać co. – Chciał mi wcisnąć antenę satelitarną.
  - Oszalał? – Na twarzy mamy pojawił się grymas zdziwienia. – Przecież nie mamy telewizora. Ojciec przepił go w czterdziestym czwartym…
  Jasna cholera! W czterdziestym czwartym mój ojciec nie był nawet w planach, urodził się pięć lat później, a moja mama była jeszcze pięć lat od niego młodsza. O co tu chodziło?

  OdpowiedzUsuń
 11. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Stop praying for disaster
  Autor bloga: martyna
  Adres: http://stopprayingfordisaster.blogspot.com/
  Kategoria: Opowiadanie>fan fiction>inne
  Opis: Alex nie raz mogła nad sobą zapłakać, ale tego nie zrobiła. Nienawidzi użalania się nad sobą i za każdym razem stara się pomóc innym, chociaż jest świadoma tego, że to niewdzięczna 'praca'. Do tej pory dobrze sobie radziła z niezależnością i opanowaniem, ale po śmierci jedynej bliskiej jej osoby - Annie, traci nad tym kontrolę. Studiuje prawo na Uniwersytecie w Nowym Yorku i uważa to za swój jedyny cel w życiu... oczywiście do czasu.
  'Nawet Ty kłamiesz? Cholera, Annie, obiecywałaś mi... - pociągnęłam nosem, wpatrując się w najowszą tabliczkę nagrobkową - mówiłaś, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Możesz mi tylko powiedzieć, czy moje pieprzone słońce kiedykolwiek powstało?'
  Podnosząc się z mokrych kolan wykonałam zaniedbany przeze mnie znak krzyża. 'Aleś mnie urządziła - otarłam słony płyn z policzka - Kocham Cię Babciu.'
  Link do 'pisane ogniem' znajdzie się w podstronie 'REKLAMA'

  OdpowiedzUsuń
 12. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł Bloga: Run like a wolf
  Autor Bloga: Koko (JA)
  Adres: http://hold-on-tlumaczenie.blogspot.com/ (nie jest to tłumaczenie, zaś kiedyś na tym blogu się ono znajdowało)
  Kategoria: Fantasty: Love fantasty
  Opis:
  Jednej nocy straciła wszystkie osoby na, której jej zależało. Została okrutnie zdradzona, zrobiła złą rzecz. Kiedy wyjeżdża poznaje mroczną czwórkę chłopaków, którzy pomogą jej w trakcie przemiany. Nieśmiały niebieskooki i pewna siebie nastolatka, połączy ich mocne uczucie, które dużo osób będzie wystawiało na próbę. Zagadki będą szły za zagadkami. Nie zabraknie wiele problemów i zawziętej wojny z nadprzyrodzonymi rasami. Podejmie dużo złych i tych dobrych decyzji.
  Stchórzą, poddają się?
  Miłość przetrwa?
  Przeżyją?

  Link PO jest w zakładce "Katalogi".

  OdpowiedzUsuń
 13. [Zgłoszenie do katalogu]

  Tytuł: Oczy błyszczą po zmroku
  Autor: Camila Yerville
  Adres: http://oczy-blyszcza-po-zmroku.blogspot.com/
  Kategoria: Fantasy/Modern Fantasy (ewentualnie Love Fantasy)
  Obrazek: -
  Opis: Lucia Hale zostaje zaatakowana przez wilkołaka. Kiedy po raz pierwszy zmienia swoją postać, wbrew własnej woli dołącza do miejscowej sfory. Od tej chwili jej życie dosłownie staje na głowie - musi pogodzić dwa światy: zwykłej nastolatki i początkującego wilkołaka, co sprawia jej wiele trudności. Prócz tego cały czas docieka, kto wyrządził jej taką krzywdę. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna odkrywa drugie dno tej sprawy... Co ukrywa przed nią Joel, jej starszy brat? Kto i z jakiego powodu dokonał jej przemiany? Czy wystarczy jej czasu, aby odwzajemnić uczucie przyjaciela ze sfory?

  Link w zakładce "Buttony/Polecane"

  OdpowiedzUsuń
 14. [ Zgłoszenie do katalogu ]

  Tytuł: Na przekór przeznaczeniu.
  Autor: Another
  Adres: http://na-przekor-przeznaczeniu.blogspot.com/
  Kategorie - Fanfiction - Potterowskie - Nowe pokolenie
  Obrazek: -
  Opis: Historia jest hołdem dla wszystkich kobiet, które po swoich życiowych upadkach potrafią się znów podnieść. Ukazane są w niej losy Ginny i Dracona, którzy nie spełnili się życiowo. Co się stanie, gdy ich drogi się zejdą? Czy ich wybory okażą się słuszne?

  Button znaduję się w zakładce " Linki "

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłoszenie nowego postu

  You are the silence in between, what I thought and what I said..
  Anayanna
  Rozdział 11
  alyssa-adams.blogspot.com
  Fan Fiction - Potterowskie - Huncwoci
  Malutkie lamparciątko wydało z siebie niezadowolone prychnięcie. Black, ocierając łezki rozbawienia, podszedł do niego na kolanach, i wziął na ręce. Mieściło mu się w dłoniach, a jego futro było przyjemnie miękkie. Alyssie najwyraźniej nie spodobała się ta pozycja, bo zaczęła się wiercić i drapać ostrymi pazurami, ale Syriusz zaśmiał się tylko, gładząc cętkowany grzbiet.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłoszenie do katalogu

  1) S.K. - Story of Mei-Hua Ji
  2) AyameBeyond
  3) http://shaman-king-the-story-of-mei-hua-ji.blogspot.com/
  4) Opowiadania/FanFiction/Anime&Manga/Shaman King
  5) http://1.bp.blogspot.com/-WKfQHaDWb54/UqrcvDmQKJI/AAAAAAAAAgo/l2kIw3Gi7-U/s1600/Wallpaper_shaman_king_by_HanaMephisto.png
  6)
  Opowiada historię Mei-Hua z rodu Ji. Kiedy była małą dziewczynką to odkryła zdolności widzenia świata duchów. Na początku nie wiedziała o tym i nie odróżniała tego co należało do świata ludzi, a co do świata duchów To wszystko zmieniło się od poznania Rayugi. Dziecko bardzo się zaprzyjaźniło z człowiekiem, który wyglądał jak samuraj. Do czasu feralnego wydarzenia z rodzicami. Kiedy spotkali córkę nad brzegiem jeziora gającą na sitarze i gadającą z kimś to ojciec pomyślał, że oszalała, gdyż nie widział mężczyzny. Matka jak gdyby nigdy nic podeszła do owego znajomego dziewczynki po przywitała się normalnie z nim. Mąż kobiety nie rozumiał dlaczego tak postępowała. Kobieta wyjaśniłam obojgu, że jest szamanem. Osobą, która potrafi widzieć duchy. Ojciec Mei na początku w to nie uwierzył, ponieważ nie był szamanem, lecz pogodził się z faktem, że w jego życiu wiele się zmieni i wszyscy byli bardzo szczęśliwi. Niestety pewnego razu Mei bawiąc się z duchowym towarzyszem zabaw nie fortunnie stała się światkiem śmierci własnych rodziców poprzez spalenie całego domu. Kiedy dotarła na miejsce to zobaczyła wielkiego czerwonego stwora stojącego nad gruzami, a pod nim tajemniczego człowieka. Kiedy osierocone dziecko chciało się bliżej przyjrzeć to straciło przytomność, lecz w ciemnościach usłyszała głos, który powtarzał jedno zdanie. Mei obudziła się dopiero w domu dziadków ze strony matki, którzy jak ona byli szamanami. Powiedzieli, że Rayuga wezwał ich na pomoc, lecz nie zdołali zobaczyć podpalacza ale wspomnieli, że też jest szamanem gdyż w miejscu pożaru wyczuli ogromną energię duchową. Również wspomnieli o turnieju, który odbywał się dwa razy na tysiąc lat. (Raz na pięćset lat). Powiedzieli o fakcie iż zbierają się szamani z całego świata w w celu rywalizacji o o tytuł Króla Szamanów i decydowaniu o losach świata. Oznajmili, że ten czas nadejdzie nie długo i że to ona powinna wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Dziewczyna zgodziła się na to, lecz nie pragnęła zdobycia tytułu, lecz chciała odnaleźć podpalacza, który zabił rodziców, lecz z jakiejś przyczyny nie pamiętała go. Od tamtego czasu trenuje do nie ubłaganie zbliżającego się turnieju, a po śmierci dziadków podróżuje w poszukiwaniu mentorów, aby uczyli ją tajnik szamańskiego fachu. Tuż przed śmiercią Babcia dziewczynki opowiada legendę, o mieczu czystych dusz i jeżeli posiądzie ten oręż to stanie się na tyle potężna, że być może wygra cały turniej i zdobędzie możliwość porozmawiania z królem duchów, by ten wyjawił tożsamość mordercy. Czy uda jej się zrealizować ten cel?

  OdpowiedzUsuń
 17. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Skylight
  Autor bloga: Chinny
  Adres bloga: http://skylight-of-the-moon.blogspot.com/
  Kategoria: Fantasy - Love Fantasy
  Opis: Kiedy Adeline się urodziła, jej biologiczni rodzice zostawili ją nad rzeką. Znalazła ją kobieta i wychowywała do momentu jej ósmych urodzin, gdzie Adeline nieomalże ją zabiła poprzez użycie czegoś nadzwyczajnego. Odtąd dziewczyna tkwiła w psychiatryku. Jednakże pewnej nocy wszystko się zmieni, gdy obudzą ją wrzaski. Wtem odkryje świat, który był jej kompletnie nie znany. Adeline zmierzy się wówczas ze złem, przyjaźnią, magią i miłością.

  Button znajduje się w zakładce "polecam".

  OdpowiedzUsuń
 18. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Ostatni z nas
  Autor bloga: Blackbirds♥
  Pełny adres bloga: http://ostatni-z-nas.blogspot.com/
  Kategoria: Przygodowe
  Obrazek: http://s4.ifotos.pl/img/Beztytuup_erswssp.png
  Opis bloga: Po okropnej apokalipsie zombie, grupa śmiałków rusza do bezpiecznej strefy - Dystryktu 12. Jednak ta droga nie będzie taka prosta jak się wydawało, a zagrożeniem okazują się nie tylko zombie.

  OdpowiedzUsuń
 19. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł: Czarna Aureola
  Autor: Alice Dudler
  Pełny adres bloga: http://czarna-aureola.blogspot.com/
  Kategoria: Fantasy - Good and Evil
  Opis: W Nowym Jorku już od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach, które rzekomo przywędrowały z innego wymiaru. Cynthia Lower, siedemnastoletnia dziewczyna mocno stąpająca po ziemi, nie chce w to wierzyć i twierdzi, że to kolejna próba zmanipulowania i nastraszenia ludzi przez media. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego sierpniowego popołudnia staje się świadkiem przybycia kilkudziesięciu członków legendarnej rasy na Ziemię. Od tej pory życie płata jej różne figle, z których najgorszym i zarazem najpiękniejszym jest miłość. Przypadkiem odkrywa tajemnicę przybyszy z nieznanego świata i zostaje uwikłana w sprawę, która może kosztować ją życie. Komu może zaufać? Czy będzie w stanie wszystko dla Niego poświęcić? A co, jeżeli najbliższa jej osoba, wyda ją? Jedno jest pewne... właśnie zaczęła się walka o przetrwanie.
  Link w zakładce "Linki"

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłoszenie nowego postu

  You are the silence in between, what I thought and what I said..
  Anayanna
  Rozdział 12
  alyssa-adams.blogspot.com
  FanFiction - Potterowskie - Huncwoci
  - Warzyciel dręczyciel.. już współczuję moim dzieciom w przyszłości – oświadczył Syriusz, a James, który niewiadomo kiedy ponownie pojawił się obok niego, zarechotał głośno.
  - Nie czarujmy się Black, która będzie na tyle głupia żeby chcieć się z tobą rozmnażać? – spytała kąśliwie Alyssa.
  - Och uwierz skarbie, znalazłoby się kilka kandydatek.
  - Chyba ślepych, głuchych i bez nóg.
  - Co do tego mają inwalidki? – wtrącił się James, prawie leżąc na blacie ławki.
  - Nie mogłyby uciekać.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłoszenie do katalogu
  Tytuł bloga: Hogwart naszym domem
  Autor bloga: Annie Lynch
  Pełny adres bloga: hogwart-naszym-domem.blogspot.com
  Kategoria: Opowiadania > Fan Fiction > Potterowskie > Nowe Pokolenie
  Obrazek: http://2.bp.blogspot.com/-pTtGPBQXfpA/UwZPslnnkNI/AAAAAAAAASI/Y5NdPpCxl2c/s940/Hogwart%2Bnaszym%2Bdomem%2Bnaglowek%2Bnaj.jpg
  Opis bloga: Ostatnio w Hogwarcie dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Chociaż może tak tylko mi się zdaje, w końcu to mój pierwszy rok. Mój nowy znajomy - mugolak - trafia do Slytherinu, profesor Longbottom nie dociera na rozpoczęcie roku. Nadciąga burza, i nie tylko dosłownie. Ciemność zbiera moce i gromadzi się wokół zamku. Czy przeżyjemy drugą wojnę?
  Nazywam się Lily Luna Potter, a oto moja historia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłoszenie do katalogu
  Tytuł bloga: Klątwa mroku
  Autor bloga: Marzycielka
  Adres bloga: http://klatwa-mroku.blogspot.com
  Kategoria: Opowiadania->Fantasy->Modern Fantasy
  Obrazek: http://www.tapetynapulpit.net.pl/uploads/wallpapers/2012/03/20/7428/thumb_big_hd_392e53a7a5047d606548ea006ba8fc74.jpg
  Opis bloga:
  Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
  Link w zakładce Polecane

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłoszenie do katalogu
  Tytuł: Świat w mojej głowie
  Autor: Sztyletnica
  Adres: http://swiat-w-mojej-glowie.blogspot.com/
  Kategoria: Zbiór opowiadań > Horror
  Obrazek: Niestety ale nie mam go.
  Opis: Na swoim blogu publikuje krótkie zazwyczaj jedno postowe opowiadania, o charakterze fantastycznym. Moi bohaterowie to często ludzie, którzy w jakiś sposób mają do czynienia z światem nadprzyrodzonym i jego istotami. Staram się aby w moich historiach nie brakowało krwi, cierpienia i oczywiście trupów. ( Często już to mówię " Moi bohaterzy potykają się lub ślizgają na tym co zostało po innych bohaterach.") Dla mnie słowo miłość nie istnieje a szczęśliwe zakończenie ma zupełnie inną definicję niż dla większości ludzi.
  Odważysz się i wejdziesz do świata w mojej głowie?

  Link do tego bloga znajduje się w zakładce moja czytelnia

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłoszenie posta:
  Autor: Sztyletnica
  Adres: http://historiesztyletnicy.blogspot.com/
  Tytuł: Drugie życie Raven Black
  Kategoria: Horror
  Tytuł posta: "Drugie życie Raven Black", Wprowadzenie do drugiej części historii

  Fragment:
  Wiele tysięcy lat przed narodzeniem Chrystusa, jeszcze przed pierwszymi zalążkami cywilizacji Sumeryjskiej, na Ziemię przybyli ludzie, którzy chcieli uciec ze swojego ogarniętego wojną i nienawiścią świata. Chcieli oni stworzyć lepszy świat dla swoich dzieci. Spokojne społeczeństwo, gdzie mogliby dożyć swoich dni.
  Wyspę na której się znaleźli nazwali Atlantydą, tym samym stając się Atlantydami.
  Mitologia mówi iż Atlantyda była bardzo zasobną w surowce wyspą. Porastały ją gęste lasy. A na pastwiskach pasły się zarówno dzikie jak i udomowione zwierzęta.
  Atlantydzi zaś byli wysoko rozwiniętym, pokojowo nastawionym ludem, przynajmniej początkowo.
  Tak naprawdę nie osiągnęliby oni zbyt wiele gdyby nie sojusz jaki zawarli ze smokami.
  Stało się to niedługo po przybyciu pierwszych ludzi na wyspę. Smoki i ludzie mieli żyć ze sobą w zgodzie, nie atakować się nawzajem. W skrócie współżyć na wyspie. Aby pakt został przypieczętowany, gady poprosiły o pięć młodych kobiet. Ludzie sądzili że smoki oczekują od nich krwawej ofiary, ale zgodzili się na to. Jak się okazało smoki obdarowały kobiety potężna magią, a także zdolnością zmiany w latające gady. Miały one być łącznikami między ludźmi a smokami przez wieki.
  Jak napisał Platon. Pokojowe nastawienie Atlantydów po jakimś czasie minęło. Stali się oni chciwi. Wykorzystywali wiedzie zdobytą od smoków aby konstruować machiny bojowe i różne nowe rodzaje broni, które potem wykorzystywali aby podbijać kolejne narody i zagarniać ich ziemię. Zaczęli oni sprowadzać na wyspę tysiące niewolników...

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłoszenie nowego postu

  You are the silence in between, what I thought and what I said..
  Anayanna
  Rozdział 13
  alyssa-adams.blogspot.com
  FanFiction - Potterowskie - Huncwoci
  Obrzuciła go najbardziej mrożącym krew w żyłach spojrzeniem na jakie było ją stać, a biustonosz zakończył swój lot, finalnie zahaczając ramiączkiem o żyrandol i kołysząc się nad ich głowami.
  - Aaaach ta dzisiejsza młodzież.. – westchnął profesor Flitwick, patrząc na swoją klasę z pobłażliwym rozbawieniem.
  - Dostanę dodatkowe punkty, za przeciwzaklęcie? – spytał Black

  OdpowiedzUsuń

 27. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Lux ex Saltus: Kwiat Derenu
  Autor bloga: Idril
  Pełny adres bloga: www.wilcza-corka.blogspot.com/
  Kategoria i ewentualnie jak są to podkategorie: Fantasy: High Fantasy
  Opis bloga:
  Patrzysz, ale nie widzisz... Umiesz słyszeć, ale nie słyszysz... Żyjesz w świecie kłamstw... Co jednak się stanie, gdy klapki zostaną zdjęte z Twych oczu?
  Dwunastoletnia Anita jest luxlupuską, która przez przypadek ląduje na drugim końcu ukrytego przed ludzkim wzrokiem kontynentu Lux ex Saltus. Uratowana przez Angusa, trafia pod opiekę elfki Nory, która odkrywa źródło jej problemów i obiecuje dziewczynce pomoc. Przed panną Kruk jeszcze daleka droga do normalnego życia, ale czy po zdjęciu klątwy skończą się jej problemy? Jej opiekunkę nękają wspomnienia i tajemnicza postać, która chce ją do czegoś zmusić. Anita każdej nocy, odkąd przybyła do Deren, nękana jest przez niezrozumiałe sny, których po przebudzeniu nie pamięta. Co się wydarzy, kiedy okaże się, że jej najlepszy przyjaciel, czternastoletni Ake, jest o krok od szaleństwa, a uratować go może legendarny Kwiat Derenu? Jak poradzi sobie rudowłosa, gdy na jej drodze staną, pragnący zabrać ją do Raven, wampir Lis, luxlupuska Connwena, Kornelia - wilkołaczka, będąca jednocześnie Jeźdźczynią i laster o imieniu Patrycjusz? Na domiar złego siedzący dotychczas w ukryciu Thorn zaczyna wdrążać w życie swój plan. Cierpliwość Navii, elfiej królowej, jest już na wyczerpaniu. W momencie, w którym dowiaduje się o kolejnych zbrodniach dokonanych przez lud Anity, kobieta postanawia działać. Jak to się skończy dla tej młodej rudowłosej dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 28. Zgłoszenie nowego postu

  You are the silence in between, what I thought and what I said..
  Anayanna
  Rozdział 14
  alyssa-adams.blogspot.com
  Fanfiction - Potterowskie - Huncwoci
  - Świetnie się bawiłam, ale na mnie już czas – oznajmiła w końcu Ally, umykając pod uniesionym ramieniem Syriusza i zbiegając ze schodów.
  - I tak się dowiem co tam masz! – krzyknął za nią, wychylając się przez barierkę.
  - O tak, to akurat mogę ci zagwarantować. I obiecuję nawet, że też na tym skorzystasz...

  OdpowiedzUsuń
 29. [zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Never Told You
  Autor bloga: Księżniczka Własnej Bajki
  Pełny adres bloga:http://lose-hope.blogspot.com/
  Kategoria:Psychologiczne
  Opis bloga:
  Część Pierwsza "Mrok"
  Nastoletnia Isabella Payne,młodsza siostra Liam'a Payne,przed dziesięcioma laty tuż po rozwodzie rodziców "uciekła" wraz z ojcem z rodzinnego miasta.Wyjechała do młodszej siostry swojego ojca-Sophie,która mieszka słonecznym Phoenix,w stanie Arizona.
  Po dziesięciu latach ojciec Isabelli ginie w tragiczny sposób.Bella ma dość otaczającego ją świata i z tęsknoty za ojcem popełnia samobójstwo.Postanowiła się powiesić.
  Jednak jej ciotka w samą porę zareagowała i udało się ją uratować.Sophie proponuje Belli aby wróciła do matki,która nigdy się nią nie interesowała.Nastolatka się waha ale w końcu podjęła decyzję o wyjeździe.I to właśnie w Wolverhampton zaczęło się jej prawdziwe życie,w którym poznała prawdziwą siebie...

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłoszenie do katalogu !

  Tytuł bloga : Walka o życie
  Autor bloga : Wesoły Kostek
  Pełny adres bloga : http://bitwa-o-zycie.blogspot.com
  Kategoria : Fan Fiction : Potterowskie : Czasy Harry'ego
  Opis bloga : Uczniowie po zakończeniu wakacji, jadą na siódmy rok nauki, w Hogwarcie. Ten rok będzie bardzo intensywny, niektórzy przeczuwają zło czające się wśród nich, a inni nie chcą o tym wiedzieć. Każdy chce przetrwać, będzie to bitwa o życie. Po drodze zaczyna węszyć Draco Malfoy, zachowuje się bardzo dziwnie, ciągle gdzieś znika. Pewnego dnia, sławna trójka z Gryffindoru zmuszona jest udać się w poszukiwania horkruksów, po drodze dowiadują się jakie straszne rzeczy dzieją się w zamku. Czy zdołają ocalić swoje życie, czy zdołają uratować szkołę przed Czarnym Panem, a może spotkają na tragicznej drodze do wolności, ukochaną osobę? Może przestaną walczyć z wrogami i złączą swoje siły? Zapraszam na moją wersję ostatniej części słynnej sagi potterowskiej.

  OdpowiedzUsuń
 31. [Zgłoszenie do katalogu]

  Tytuł bloga: Historia Rose Dumbledore
  Autor bloga: Echelon
  Pełny adres bloga: http://sekrety-zamku.blogspot.com/
  Kategoria: Fan Fiction: Potterowskie: Czasy Harry'ego
  Opis bloga: Historia toczy się wokół Rose Dumbledore - postaci zupełnie nowej, nie występującej w książkach o Harrym Potterze.
  Rose jest córką Rosalie oraz Davida Evenhartów, którzy zginęli 11 marca 1981 roku, byli ostatnią rodziną zamordowaną przez Lorda Voldemorta przed Potterami. Po śmierci rodziców, opiekunem Rose został jej dziadek - dyrektor Hogwartu Albus Dumbledore.
  Jak można było się spodziewać, Rose jak na swój dziecięcy wiek wykazywała zdolności wykraczające poza pewną normę, robi to po dzień dzisiejszy. Ciągle zaskakuje wielkim talentem, który odziedziczyła po Albusie oraz po rodzicach.
  Wraz z Harrym, Ronem i Hermioną, Rose odkrywa tajemnice Hogwartu oraz świata magii, który okazuje się w głębi być podobny do świata mugoli. Jak potoczy się historia Wielkiej Czwórki?

  OdpowiedzUsuń
 32. [zgłoszenie do katalogu]

  Tytuł bloga: Maska ukazuje nasz prawdziwe oblicza
  Autor bloga: Daisy D.
  Pełny adres bloga: http://love-of-ginny-weasley.blogspot.com/
  Kategoria: Fan Fiction: Potterowskie: Czasy Harry'ego
  Opis bloga: Hogwart, wiosna '98, ciągła walka, ale i próby zapomnienia. Bal Maskowy będący małą odskocznią od trudnej codzienności. To właśnie tam Ginewra po raz pierwszy spotyka tajemniczego chłopaka. Nie ma pojęcia kim on może być. Zraniona po zerwaniu Harry'ego nie chce miłości. Wypycha ją drzwiami i oknami. Ale miłość rządzi się własnymi prawami... Czy połączy tę dwójkę? Jeśli tak to czy uda im się wytrwać? Bo czasy są naprawdę ciężkie. Najpierw Hogwart za czasów Carrow'ów, potem wielka bitwa i w końcu powojenn rzeczywistość. Ale tam gdzie spadnie iskra może wybuchnąć żarliwy płomień...

  OdpowiedzUsuń
 33. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Crucio Maxima: don't look back
  Autor bloga: Kaleid & Elder
  Pełny adres bloga: http://crucio-maxima.blogspot.com
  Kategoria i ewentualnie jak są to podkategorie, np. Opowiadania > Fan Fiction > Potterowskie > Nowe Pokolenie
  Obrazek, banner bądź button twojego bloga: http://2.bp.blogspot.com/-rQRdbYqwj88/U9guFi7FdQI/AAAAAAAABBg/UoSHzuzGmOs/s1600/ogien2.jpg
  Opis bloga:
  Jesteśmy dwojgiem studentów, których połączyła przyjaźń i miłość do świata HP. Nasze opowiadanie nie mieści się w kanonie, ponieważ opisaliśmy swoją historię, bazując na świecie kreowanym przez panią Rowling.
  Młoda dziewczyna zostaje wplątana w niemałe tarapaty przez swoją macochę, ale w jej życiu pojawia się ktoś, kto zmienia bieg wydarzeń. Nie jest jednak powiedziane, że wszystkie plany się powiodą - bo nic nie jest takie, jakim być się wydaje na pierwszy rzut oka. Kim okaże się Paul? Dlaczego Caliope pragnie zemsty i właściwie jakie znaczenie w tej historii ma Theodore Nott?
  Odpornych i wytrzymałych zapraszamy w podróż po zakamarkach naszej chorej wyobraźni. Boom headshot gwarantowany!


  Link znajdziesz tutaj: http://crucio-maxima.blogspot.com/p/lista-linkow.html

  OdpowiedzUsuń
 34. Zgłoszenie do katalogu!
  Tytuł bloga: Burned immortal
  Autor bloga: Arioch
  Pełny adres bloga: burnedimmortal.blogspot.com
  Kategoria: Blogi osobiste
  Obrazek, banner bądź button twojego bloga: ~brak~
  Opis bloga: Przemyślenia, refleksje, trochę z dnia codziennego. Czasem pojawi się jakieś opowiadanie, minaturka - co tylko mi się umyśli.

  OdpowiedzUsuń

 35. Zgłoszenie nowego postu

  You are the silence in between, what I thought and what I said..
  Anayanna
  Rozdział 16
  alyssa-adams.blogspot.com
  Fanfiction - Potterowskie - Huncwoci
  - Patrząc na ciebie można by pomyśleć, że na przyjęciu podają kwas zamiast alkoholu.
  - Sugerujesz, że moja mina jest ‘skwaszona’? – Snape odwrócił się do Ally, z kamiennym wyrazem twarzy, na co ona zareagowała głośnym śmiechem. – Patrząc za to na ciebie, można by pomyśleć, że z rzeczonym alkoholem sporo przesadziłaś.
  - Pozory Sev, pozory... – dyskretnie wysunęła zza rękawa do połowy zapełniony flakonik, a Severus natychmiast rozpoznał w rzadkiej substancji eliksir trzeźwiący.
  - Co znowu knujesz? – spytał beznamiętnie, czując jednak znajome ukłucie podekscytowania. Jeśli Alyssa włożyła tyle trudu, w przekonanie wszystkich, że tej nocy jest niegroźną, pijaną nastolatką...
  - Gotowy na zostanie moim partnerem zbrodni jeszcze jeden raz? – spytała z błyskiem w oku.

  OdpowiedzUsuń
 36. Zgłoszenie do katalogu
  Tytuł bloga: Kakashi i Anko - rodzice Naruto
  Autor bloga: willownight
  Adres bloga: http://kakashi-i-anko-rodzice-naruto.blogspot.com/
  Kategoria: Fan Fiction/ M&A/ Naruto
  Obrazek twojego bloga: http://oi59.tinypic.com/2mzrs2.jpg
  Opis bloga: Co by było, gdyby Naruto był wychowywany przez Kakashiego i Anko? Jak wpłynęłoby to na jego życie? O tym i innych rzeczach dowiecie się w zupełnie nowej historii pisanej od nowa!

  OdpowiedzUsuń
 37. [Zgłoszenie do katalogu]

  Z jakiegoś powodu mój blog zniknął z katalogu :c. Zgłaszam się wobec tego raz jeszcze.
  Tytuł bloga: The Story of Ramona
  Autor bloga: ramoncia
  Pełny adres bloga: http://storyoframona.blogspot.com/
  Kategoria: obyczajowe
  Opis bloga: Dziesięcioro rodzeństwa, dziesięć różnych historii. W którym miejscu ruszyli innymi drogami i czy naprawdę nigdy już nie wylądują na jednym torze? Czy potrafią uwolnić się od przeszłości? I dlaczego tak trudno osiągać szczyty, kiedy wylądowało się na samym dnie?
  Chcecie szczęśliwego zakończenia? To sobie je napiszcie.

  OdpowiedzUsuń
 38. (zgłoszenie do katalogu)

  Tytuł bloga: Mowa jest srebrem a milczenie-złotem
  Autor bloga: Okej
  Adres bloga: 49igrzyska.blogspot.com
  Kategoria: Igrzyska Śmierci
  Opis: Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie i próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami…

  W razie problemów linki są w spamie. Dodatkowo nie jestem pewna, czy ilość postów jest okej, ale to się zobaczy.
  Okej

  OdpowiedzUsuń

 39. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Wojowniczka z Kagolanii
  Autor bloga: Kasamiyo Akasawa
  Pełny adres bloga: http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/
  Kategoria: Przygodowe
  Obrazek, banner bądź button twojego bloga: Nie mam
  Opis bloga: Kalena to niewolnica służąca za żywą walutę podczas targów. Dziewczyna nie za bardzo potrafi poradzić sobie z życiem w surowym i okrutnym świecie. Pewnego dnia jej los splata się z losem księcia Galaspiaela- członka tajemniczego stowarzyszenia pragnącego przywrócić stary porządek rzeczy w pełnej powojennego chaosu, anarchii i zniszczenia krainie. Dzięki niemu Kalena zmienia się nie do poznania. Niestety, kolejna wojna czai się tuż za rogiem.

  OdpowiedzUsuń

 40. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Jeff the Killer x Lilith (JxL)
  Autor bloga: Kasamiyo Akasawa
  Pełny adres bloga: http://jeffthekillerxlilith.blogspot.com/
  Kategoria: Fanfiction> Jeff the killer
  Obrazek, banner bądź button twojego bloga: Nie mam
  Opis bloga: Od dnia, gdy tajemniczy seryjny morderca zamordował rodziców Lilith, nic w jej życiu nie jest takie jak przedtem. Uczucie jakim zapałała do Jeffa można nazwać miłością, ale czy on zdołał pokochać ją prawdziwie? Czy może zawładnęła nim kolejna obsesja, tym razem niezwiązana z zabijaniem?

  OdpowiedzUsuń
 41. [Zgłoszenie do katalogu]
  Tytuł bloga: Happy ending for us
  Autor bloga: Ness Carnesir
  Pełny adres bloga: http://happy-ending-for-us.blogspot.com/
  Kategoria i ewentualnie jak są to podkategorie, np. Opowiadania > Fan Fiction > One Direction
  Obrazek:http://3.bp.blogspot.com/-0A3lsPh1xac/VmyIMJMzmAI/AAAAAAAACDU/Z0qF9hZXV88/s640/Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.png
  Opis bloga: Kiedy Zayn i Harry przyjeżdżają do LA, ich życie się zmienia. Zaczynają pracę w szkole dla utalentowanych, a niedługo po tym sami zostają uczniami. Zauważa ich nie jedna ważna osoba, dzięki czemu ich marzenie o wielkiej karierze jest na wyciągnięcie ręki.
  Louis to dorosły mężczyzna o nieco dziecinnym zachowaniu. Lubi imprezować, zaczepiać młodszych i słabszych oraz wdawać się w bójki, w których przeważnie wygrywa. Większość mieszkańców woli omijać go szerokim łukiem. Pewnego dnia poznaje młodsza od siebie Olivię, która sprawia, ze chłopak nieświadomie się zmienia. Jak potoczą się ich losy?

  OdpowiedzUsuń

>