Obsługiwane przez usługę Blogger.

niedziela, 7 kwietnia 2013

Nowe w katalogu #7

Hello My Hate // Ocenialnie
Usiądź na tej mięciutkiej sofie, proszę, rozgość się. Może skusisz się na filiżankę herbaty? Z cytrynką, niedawno parzona. Nie? A może skosztujesz to pyszne ciastko z tym słodkim, delikatnym kremem? Nie masz ochoty, tak? Ach, no to może jednak zechcesz zgłosić się do oceny? Tak? W takim razie zapraszamy na Cookies For!Cece, Mary, Verona, Estera Neko // Recenzje/Inne
Jest nas na tą chwilę cztery, ale pewnie z czasem się troszkę "rozmnożymy".
Plan jest taki: czujemy, wymyślamy drogę przekazu, piszemy, się dzielimy i się lepiej czujemy, będąc w ciągłym RUCHU. Czynności powtarzamy.
Będzie to przegląd wszystkiego, co młody dorosły dostrzega we współczesnym świecie, co jest dla niego ważne, oczywiste jest, że dla każdego co innego jest istotne, dlatego też nie będzie tego bloga tworzyła tylko jedna osoba, a kilka.
Każda z nas ma inne zainteresowania i obraca się w trochę innym towarzystwie, dlatego czasem może tu wyglądać jak na bazarku, ale co tam.... ;) 
Zapraszam wszystkich "przez przypadek zaglądających" do obserwowania, bo będzie się działo.
Mary // Opowiadania/Fan Fiction/Inne (30 Second to Mars)
Głównym bohaterem opowiadania jest gwiazdor, muzyk i reżyser Jared Leto i to wokół niego początkowo skupia się akcja. Jednak z czasem pojawia się drugi narrator, którym jest kobieta, Veronica. Wkrótce też, ta dwójka odkrywa, że łączy ich coś więcej niż wzajemne pożądanie. Powoli uzależniając się od przyjemności i od siebie, odkrywają, że nie potrafią funkcjonować oddzielnie. Jest coś o miłości, życiu, problemach, pasji, świecie, relacjach z ludźmi, ale też światek hollywoodzki i kwestia szczęścia, które każdy z bohaterów próbuje na swój sposób osiągnąć. Czy się uda? A może rzeczywistość okaże się silniejsza? Przecież każdemu pisane jest szczęście, ale w jakiej postaci, ile i kiedy? Witness, tell me....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

>