Obsługiwane przez usługę Blogger.

O blogu

Adres bloga: http://pisane-ogniem.blogspot.com/
Data powstania: 24 marca 2013 roku
Tytuł: Pisane Ogniem
Belka: "Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną" Ambrose Bierce
Autor: Helfy

Czym jest Pisane Ogniem?
Jest to połączenie dwóch blogów, które kiedyś prowadziłam na onecie. Jeden z nich był zbiorem blogów, które były posegregowane według kategorii, nazwy itp. Zainteresowanie było jednak tak ogromne, że po jakimś czasie zawiesiłam go. Na drugim blogu były opowiadania tworzone na zamówienie. Dość szokujące, prawda? Nie przetrwał jednak długo, choć zainteresowanie było też całkiem spore. Nawaliłam ja jak i inne autorki. Teraz wracam z nowymi pomysłami i trochę większą wiedzą oraz z chęcią pozyskania jej jeszcze więcej. Pisanie Ogniem jest nastawione na promowanie opowiadań, czyli po prostu ich zbiór, spis, katalog. Oprócz tego chcę podzielić się z wami wiedzą na temat poprawnej pisowni, słownictwa, błędów itp. Nie jestem w tym alfą i omegą, nadal nie wiem dokładnie, gdzie mam wstawiać przecinki, ale mam nadzieję, że z wami sama też dużo się nauczę. Czy będę korzystać z książek i z innych źródeł? Oczywiście, że tak. Pozyskując wiedzę z różnych miejsc sprawi, że będę wiedzieć o wiele więcej.

Skąd nazwa bloga?
Pisane Ogniem kojarzy mi się z czymś wyjątkowym. Jest chaotycznie jak ogień, ale jednocześnie spokojnie. Nazwa ta, dla mnie jest pełna finezji i tajemniczości.

2 komentarze:

 1. Napis z belki strasznie kojarzy mi się z Piórem Feniksa. Są jakieś powiązania między Wami? Nic nie widzę we współpracy. A tematyka przeca bliska.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam Piórem Feniksa, wiec raczej nie ma żadnych powiązań :)

   Usuń

>