Obsługiwane przez usługę Blogger.

Pytania

Tutaj możesz zadawać pytania, jak również prosić o zmianę obrazka (jeśli wygasł lub nie działa) oraz zgłaszać wszelkie skargi i uwagi.

Jeżeli wasz obrazek nie działa, bądź bardzo, ale to bardzo chcecie go zmienić, napiszcie w jakiej kategorii znajduje się wasze opowiadanie, jaki ma tytuł, podajcie link do obrazka. Blogów z każdym dniem jest coraz więcej i coraz ciężej mi się ich szuka.

10 komentarzy:

 1. Witam ;d Chciałam prosić o zmianę adresu bloga Trzeci Wymiar w dziale high-fantasy, z obecnego na:
  http://kalahari-trzeci-wymiar.blogspot.com/

  Oraz opis na:

  Zostali wybrani, Napieczętowani, nie mieli wyboru. Musieli przebrnąć przez wszelkie wyboiste drogi, jakie przed nimi wysiąkły, tak zupełnie znikąd. Dojrzała w nich pierwotna moc ludzi, zobowiązani byli się przed nią ukorzyć. Każdy, bez wyjątku, przyjął na zawsze określający go znak na szyi, który utrzymywał się, jako czynnik jego przynależności i potęgi, był zarówno jego przekleństwem, jak i wybawieniem od niego.
  Ale przekleństwa Alex nie da się tak po prostu odgadnąć - nie można powiedzieć, co tak naprawdę jest jej przeznaczeniem, a co pozostaje wyrokiem.
  Lecz los gotuje jej coś niebezpiecznego, stawia na drodze zarówno śmierć jak i życie, radość i smutek, zwycięstwo i porażkę...
  I nową siebie.
  Dziewczyna, jako mag najbardziej odbiegający od rzeczywistości, lecz nadal jakoby zwykła nastolatka, w jednej chwili staje się obiektem obserwacji setek, tysięcy istot oraz ważnych osobistości. Podołać przeznaczeniu? W jaki sposób to uczynić, gdy nikt go dokładnie nie odgadł? W jaki sposób je dopełnić, gdy zrazu budzą się zjawiska o jakich nikt nigdy nie słyszał? Czy Alex będzie miała na tyle odwagi, by zawalczyć o wszystko co kocha, za swój Wymiar, jak niegdyś Pierwsza?
  A ona jest kluczem. Pierwsza jest kluczem do wszystkiego. Jest najpotężniejszą, jest wyznacznikiem, jest początkiem, jest wybawieniem i przepaścią bez końca. Co będzie, gdy między krainy te i inne, ukryte wśród zawirowań czasu, nadejdzie ta, która przeminęła, ta która przepowiedziana została, a która teraz w swej świetności powróci? Co będzie, gdy zostanie ponownie ujrzana, zarówno przez oczy jak i dusze, nie jedną i nie dwie?
  A Żyjące Światy poznają jako pierwsze...

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Pisane ogniem" już całkiem padło, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie padło. Niedługo ruszy ponownie :)

   Usuń
 3. Hej, myślałaś o tym, żeby w poście karty "Katalog" zrobić drzewko w stylu tego z archiwum zamiast tego zbioru linków? Byłoby to dużo wygodniejsze, estetyczniejsze i bardziej profesjonalne rozwiązanie moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcję do kodu masz tutaj: http://tajemniczy--ogrod.blogspot.com/2013/01/znikajacy-tekst-w-js.html

   Usuń
  2. Szczerze powiedziawszy to nie bardzo się na tym znam :(

   Usuń
  3. Też tak na początku mówiłam. A tak naprawdę wystarczy nauczyć się patrzeć, gdzie się jakiś kod zaczyna, a gdzie kończy. Wpisywanie w gotowy kod (który jest w tej instrukcji) jest praktycznie jak uzupełnianie formularza. Jeśli nie czujesz sie pewnie, proponuję założyć osobnego bloga do treningu i próbnego rozpisania tej listy na spokojnie, ale naprawdę sądzę, że warto poświęcić temu chwilę.

   Usuń
  4. Zapewne jak będę miała chwilę wolną to spróbuję się tym zająć, albo poproszę mojego informatyka ;p Ale w sumie im dłużej czytam ten kod to im łatwiejszy się wydaje. Kiedyś mi się zachciało robić tabelek w html. Bawiłam się bawiłam, aż w końcu okazało się to piekielnie proste!

   Usuń
 4. Hej :) zauwazyłam, że w opisie mojego opowiadania ( historyczne- Dalsze losy Cezarego Baryki ) zrobialm mały błąd, mianowicie zjadłam e w wyrazie "najsłynniejszych" :) Bardzo więc proszę o korektę.
  Pozdrawiam -M.

  OdpowiedzUsuń

>