Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 27 marca 2013

Nowe w katalogu #1

Helfy // Opowiadania/Fan Fiction/Potterowskie/Huncwoci
Jest to historia Dorcas Meadowes, ślizgonki, która po ukończeniu szkoły starała się zniknąć ze świata czarodziei. Rozstaje się z Syriuszem Blackiem, zostawia go oraz przyjaciół i znika. Po dwóch latach wraca do Anglii, a jej bliscy są zszokowani, że była zarówno w Hiszpanii jak i w Ameryce. Źli bombardują ją pytaniami, dlaczego opuściła ich bez słowa. Na jaw wychodzi przepowiednia, przez która, Dorcas musiała zmienić swoje dotychczasowe życie, a wydarzenia, które dzieją się tuż po jej powrocie tylko to potwierdzają.


Tutti // Opowiadania/Fantasy/Adventure Fantasy
Opowiadania o czarownicach.


E-Maginacja
Łukasz Migura // Zbiory opowiadań/Science-Fiction
Smukłe palce jego nieskalanych fizyczną pracą dłoni, oplotły klawiaturę dość wysłużonego już komputera. Marzenia o znanym nazwisku zaczynają się wcześnie, jak to jednak sprawić, kiedy motywacji mi trzeba - pomyślał - i znanego nazwiska - ciągnął dalej. Któż bowiem zauważy teksty wschodzącego literata, kiedy te gnuśnieć będą w czeluściach najniższej szuflady jego rozklekotanego biurka? Po cóż mu wydawca, kiedy renomę zdobyć może publikując w sieci? Pomysł więc zrodził się naprędce, z czasem przekształcając się w tchnący życiem własnym nienazwanym projekt. Tak oto daje wam możliwość poznania próbki mych umiejętności. Wierzę, że lektura sprawi wam tyle samo radości, co i autorowi przynosi tworzenie. Obyście zechcieli jeszcze wrócić w me progi i poznać dalsze koleje bohaterów mych urojonych i dziejów ich osobliwych. Dalejże, Zapraszam!

Pierwsze Igrzyska Głodowe
Lily Nimrodel A. // Fan Fiction/Igrzyska Śmierci
Rok po zgromieniu powstania, Kapitol organizuje pierwsze Igrzyska Głodowe, może wygrać dwójka trybutów o ile pochodzą z tego samego dystryktu. Z Czwórki zostaje wylosowana Lily, córka burmistrza i rebeliantka, a jej najlepszy przyjaciel zgłasza się na ochotnika. Czy igrzyska nie są po prostu kolejną walką z Kapitolem? Co się wydarzy pierwszy raz na arenie i kto przeżyje? Kto tak na prawdę okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? I czemu nie udało się powstrzymać kolejnych igrzysk? Zapraszam, jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

>